Dr. Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnikas pakalpojumi

Klīnikā risina vissarežģītākos uzdevumus, kam nepieciešana profesionāla pieeja, milzīga pieredze un mūsdienīgas tehnoloģijas, ieskaitot liposakciju un sejas plastiku. Katru dienu klīnikas speciālisti pierāda, ka viņiem var uzticēt pacienta dzīvi, veselību un skaistumu. Uzskaitītie pakalpojumi, ko piedāvā plastiskās ķirurģijas klīnika un tās partneri, ir patiesi revolucionāri, mazinvazīvi un droši: sejas liftings, pielietojot diegus un endotine, kā arī PureGraft, pavisam nesen ieviestā tauku pārstādīšanas metodika, kas būtiski paplašina liposakcijas iespējas. Aplūkosim tos visus nedaudz sīkāk.

Ginekoloģija

Dermatoloģija

Intīmā ķirurģija

Lāzera ķirurģija

Lazera ķirurģija (ERBIUM-YAG LASER)
  • Ādas jaunveidojumu likvidēšana ar lāzera palīdzību - neatstāj rētas, ir pilnībā nesāpīga un maksimāli iedarbīga un efektīva procedūra. Tā ļauj atbrīvoties no nevusiem, lipomām, dzimumzīmēm u.c.
  • Sejas ādas slīpēšana (Dermabrāzija) - tā ir ādas virsējās kārtas mehāniska noberšana jeb, citiem vārdiem sakot, ādas mehāniska slīpēšana. Tā saucamais mehāniskais sejas pīlings, kura gaitā tiek noņemta ādas virsējā daļa, tās vietā veidojoties jaunam slānim, kas ir apgādāts ar vērtīgiem dzīves resursiem. Ar dermabrāzijas metodes palīdzību novērš grumbas uz sejas, pie kam iespējams labot arī dziļas mīmikas radītās grumbas, sejas krāsa kļūst vienmērīga, bez pigmentācijas un pamanāmiem asinsvadu tīklojumiem. Tāpat arī šāda procedūra tiek pielietota rētu korekcijā, pie iedzimtu ādas defektu novēršanas piemēram, dzimumzīmju). Šī metode tiek pielietota arī tetovējumu noņemšanai.

    Dermabrāzija tiek izmantota: vecuma radītas grumbas, tetovējumi, rētas, pinnes.
  • Lāzera lipolīze - estētiska operācija, un tā ir viena no vispieprasītākajām plastiskās ķirurģijas procedūrām. Šī operācija ļauj noārdīt visus tauku nogulumus delikātās un problemātiskās zonās, tādās, kā vēdera augšdaļa, mugura, zods, rokas un ceļgali.