Mūsu partneri

Plastiskā ķirurģija – kompleksa zinātne. Jebkuras plastiskās operācijas, to rezultāti ir jānostiprina ar medicīnisko preparātu, kosmētisko līdzekļu, fizioterapijas metožu un dermatoloģijas palīdzību. Šajā gadījumā jaunais veidols, ko jums ir radījis plastiskais ķirurgs, paliks ar jums uz ilgu laiku.

Tieši tāpēc dr.Andreja Kremņeva plastiskās ķirurģijas klīnika sadarbojas ar labākajiem Latvijas skaistumkopšanas industrijas pārstāvjiem, tādiem profesionāļiem, kuri zina, kā saglabāt jūsu sejas vai ķermeņa jaunību ilgus gadus.

Weyergans-HCC
Weyergans-HCC – centrs, kas sniedz masāžas, estētiskās medicīnas, atjaunojošās terapijas pakalpojumus pēc veiktajām plastiskajām operācijām.

ARS
Medicīnas sabiedrība ARS ir viena no lielākajām un senākajām ambulatorās ārstniecības iestādēm Latvijā – nodrošinot izcilu medicīnas speciālistu pakalpojumus, plašu un kvalitatīvu jaunākās paaudzes diagnostikas iespējas un rehabilitāciju gan bērniem, gan pieaugušajiem pašā Rīgas centrā! Esiet laipni gaidīti mūsu klīnikā!

Wellslim
WELLSLIM CENTRS ir trešā "Veselības centra 4" skaistumkopšanas un medicīnas filiāle, kura savas durvis vēra 2006. gadā un kuras darbības pamatprincipi ir balstīti uz daudzfunkcionālitāti ar mērķi - klientam piedāvāt "pilnu ēdienkarti". Tās ir jaunas izvēles iespējas un pakalpojumi, kas laika taupīšanas nolūkā vienas estētiskās medicīnas iestādes ietvaros dod iespēju atgūt labu veselību, risināt sejas un ķermeņa estētiskās problēmas un relaksēties. WELLSLIM CENTRA pamatideja balstās uz jaunu estētiski filozofisko koncepciju Latvijā, kas bāzēta uz kompleksu ķermeņa problēmzonu diagnostisko sistēmu un "CERRI" aprāttehnoloģiju pielietojumu. WELLSLIM CENTRĀ ir izveidots ķermeņa estētikas centrs, sejas estētiskās kosmetoloģijas kabineti, manikīra un pedikīra pakalpojumu kabinets, fotoepilācijas centrs, ginekoloģijas dienests, dermatologa un uzturterapijas speciālista kabineti.

Natrelle
The NATRELLE® Collection, one of the finest lines of breast implants, sponsors a worldwide effort to educate women on their many choices for an ideal profile.

PMC
Ideālais permanentais grims – Ar permanentā makijāža palīdzību var padarīt savu ārējo izskatu koptu, harmonisku un dabiski skaistu! Vairums sievietes, kuras vēlas veikt permanento grimu, izvēlas Profesionālo Mikropigmentācijas centru, jo lieliski apzinās, ka procedūras galarezultāts būs ilglaicīgs, tam ir jābūt nevainojamam un kļūdas šeit nav pieļaujamās.
Centra "PMC" speciālisti, kas ir sava aroda profesionāļi, ar prieku palīdzēs Jums radīt jaunu tēlu, izmantojot jaunākās tehnikas un tehnoloģijas vadošā Eiropas ražotājā aparatūru Goldeneye (Vācija), kā arī tikai kvalitatīvas krāsas, vienreizējus izejmateriālus veicot uzacu, acu un lūpu permanento makijāžu.Mūsu daudzo gadu pieredze garantē nevainojamu procedūras kvalitāti, higiēnisku drošību procesa laikā, kā arī estētisku formas risinājumu.Mūsu galvenās prioritātes – krāsu un līniju dabiskums, sejas proporciju harmonija.

EDK
EDK – lielākā Latvijas estētiskās medicīnas un dermatoloģijas klīnika. Tā specializējas ādas slimību un vēnu saslimšanu ārstēšanā.

Allergan
Allergan – liela starptautiskas nozīmes kompānija, kas sniedz plašu pakalpojumu spektru, sākot ar oftalmoloģiju un neiroloģiju līdz pat dermatoloģijai un kosmetoloģijai. Plaši pazīstamas un sevi pierādījušas implantu sērijas Natrelle ražotājs.

Liora
Liora – skaistuma institūts, tas ir pirmais Latvijā, kas specializējies kosmetoloģijā un estētiskajā medicīnā. Individuāla pieeja, vadošo pasaules zīmolu kosmētika un preparāti un… teicami rezultāti. Skaistuma institūts – dažādu profilu iestāde. Kosmetoloģija, terapija un atjaunojošā medicīna apvienojumā ar SPA-ateljē pakalpojumiem, piedāvājot dzīvošanu, vienas dienas atveseļojošas tūres un izejamās dienas tūres.

EGL
"E. Gulbja Laboratorija" – ir lielākā klīniskā laboratorija Latvijā, kurā veic bioķīmiskus, mikrobioloģiskus, ķīmiskus, imunohematoloģiskus, hematoloģiskus, citoloģiskus, imunoloģiskus, biofizikālus, citoģenētiskus patoloģiskus no cilvēka vai dzīvnieka iegūtu materiālu izmeklējumus, ar mērķi, lai nodrošinātu slimību diagnostiku vai veselības novērtēšanu. Laboratorijas speciālisti sniedz konsultatīvos pakalpojumus visos laboratorijas izmeklējumu aspektos, kā arī klientiem, ja nepieciešams, palīdz izvēlēties piemērotākos izmeklējumus.

Purecraft
Purecraft