Deguna formas korekcija Piena dziedzeru korekcija Sējas plastika Ķermeņa plastika

Pie deguna korekcijas operācijas plānošanas mēs piedāvājam iespēju prognozēt oprerācijas rezultātu ar datora diognostiku. Jūs iepriekš varēsiet iedomāties rezultātu kurš tiks sasniegts. Deguna korekcijas operācija - ir mīļākā operācija daktera Andreja Kremneva.

Piena dziedzeru operācijas veic tajos gadījumos, kad sievieti neapmierina krūšu forma, izmērs un augstums, vai arī viņa vēlas mainīt izmēru un formu estētiskos nolūkos. Šajā gadījumā var palīdzēt krūšu plastika.

Sejas plastika ir viens no estētiskās ķirurģijas virzieniem, kam ir raksturīga pielietojamo procedūru un metodiku daudzveidība. Sejas plastika ir noderīga tiem cilvēkiem, kuri bieži uzstājas publikas priekšā un rūpīgi seko līdzi savai ārienei.

Izšķiroties par figūras korekcijas plastisko operāciju, atsevišķi pacienti šaubās par tās pozitīvu iznākumu. Taču lai gurnu, sēžas, roku un citu ķermeņa daļu pacelšana būtu veiksmīga, ir jāvēršas pie laba un pieredzējuša speciālista. Visas šīs figūras korekcijas operācijas palīdzēs ķermenim kļūt jaunākam, pievilcīgākam, un piešķirs pašapziņu un pārliecību par sevi.Pacientu atsauksmes Visi

Alise 26/06/2012
Vēlos no visas sirds pateikties jums par darbu!

Ārsta konsultācijas Visi

Kā pierakstīties uz konsultāciju, operāciju?
Pieraksts uz konsultāciju pa telefonu +371 29116065. Pieraksts uz operāciju tiek veikts konsultācijas laikā. Konsultācijas cena ir 15 Ls.
iepazīstieties ar FAQ

Allergan EDK
Liora Weyergans-HCC
Wellslim EGL
ARS Natrelle
Purecraft PMC